اخبار مجلس

بانک ها به کارگزاری ها وام می دهند

خبرنگاران : بانک مرکزی بخشنامه اعطای تسهیلات به شرکت های کارگزاری، شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

19 خرداد 1400

نماینده مجلس: به کره جنوبی اولتیماتوم داده ایم

عضو کمیسیون امنیت ملی در رابطه با بلوکه شدن پول های ایران در کره جنوبی گفت: به کره جنوبی اولتیماتوم داده ایم اگر بدهی به جمهوری اسلامی ایران را پرداخت نکند، قطعا در مورد محصولات کره علاوه بر روابط سیاسی، تجدید نظر می کنیم.

11 مهر 1399

50 میلیارد تومان هزینه تحقیق و تفحص های بی نتیجه مجلس دهم ، مجلس یازدهم قصد قرائت و رسیدگی آن ها را دارد؟

قرائت تحقیق و تفحص های مجلس دهم یک آزمون بزرگ مجلس یازدهم است زیرا این مجلس شعار مبارزه با فساد را سر داده و می توانند با قرائت و پیگیری این تحقیق و تفحص های تهیه شده در مجلس دهم هم بخشی از پازل مبارزه با فساد را تکمیل کند.

1 مهر 1399

اصلاحات در قانون جدید مالیات ارزش افزوده

اگرچه دولت در اسفند 1395 لایحه قانون دائمی مالیات ارزش افزوده را با نیت تسریع فوری مستند به اصل 85 قانون اساسی تسلیم مجلس نموده بود، اما با نقش خاصی که نهادهای حرفه ای حسابداری و حسابرسی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و سایر نهادهای کارفرمایی به...

18 شهریور 1399

برخی فعالیت ها در 5 شهرستان البرز یک هفته تعطیل شد، احتمال اعمال محدودیت در کرج

خبرنگاران/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز از اعمال محدودیت های یک هفته ای به منظور توقف چرخه شیوع کرونا در استان طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خبر داد.

15 شهریور 1399

کاهش 28.5 درصدی تعداد وام ازدواج در سال گذشته، 75 درصد جوانان در صف دریافت وام

در سال گذشته، تعداد دریافت کنندگان وام ازدواج 28.5 درصد کاهش یافته است و در سه ماه ابتدایی سال جاری هم حدود 75 درصد متقاضیان دریافت این وام در صف قرار دارند، اتفاقاتی که سنگ اندازی بانک ها نقش مهمی در ایجاد آن داشته اند.

11 شهریور 1399

حل مسائل معبر نواب در رسیدن به فضای امن شهری

نژاد بهرام با اشاره به حل مسائل معبر نواب گفت: به دنبال آن هستیم تا سرانجام تابستان منطقه 10 تهران را به عنوان فضای امن شهری معرفی کنیم.

4 شهریور 1399

اولویت شورای عالی انقلاب فرهنگی اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی است

قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: اولویت اول شورای عالی انقلاب فرهنگی ایجاد مقدمات اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در کشور است.

18 مرداد 1399

خبرنگاران کرونا 2400 واحد صنفی در کرمانشاه را به تعطیلی کشاند

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه گفت: شیوع بیماری کرونا باعث شد تا 2 هزار و 400 واحد صنفی از 28 اسفند تا سرانجام روز هفتم فروردین و با رضایت صاحبانشان تعطیل شوند.

25 اردیبهشت 1399

کشف 10 تن مواد اولیه تجهیزات بهداشتی طی در روز گذشته ، دستگیری 8 نفر

رئیس پلیس امنیت مالی ناجا با اشاره به کشف بیش از 10 تن مواد اولیه تجهیزات بهداشتی طی 24 ساعت گذشته، مبارزه با احتکار و قاچاق کالا های بهداشتی را اولویت اول این پلیس معرفی کرد.

31 فروردین 1399

تسلیت علی لاریجانی برای درگذشت سیامند رحمان

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت سیامند رحمان را تسلیت گفت.

29 فروردین 1399

استعفای ماهاتیر محمد ؛ مالزی در شوک ، تغییرات سیاسی در مالزی

نخست وزیر مالزی، ماهاتیر محمد پس از قریب به دو سال نخست وزیری به طور ناگهانی استعفای خود را تسلیم پادشاه این کشور کرد و حزب وی از ائتلاف دولت خارج شد، موضوعی که نه تنها آینده سیاسی در این کشور جنوب شرق آسیا را مورد سوال قرار داد بلکه شوک مهمی را نیز به...

21 فروردین 1399

آمریکا برای شکست پروژه نورد استریم 2 پول خرج می نماید

آمریکا بعد از اعمال تحریم ها علیه پروژه گازی نورد استریم 2 حالا می خواهد با تزریق اقتصادی به کشورهای اروپای شرقی و مرکزی با این پروژه مقابله کند.

10 فروردین 1399

آیا نهاجا جنگنده جی 10 می خرد؟

سوال اینجاست که آیا پس از سفر فرمانده نهاجا به چین، خرید جنگنده جی 10 انجام می گردد؟

5 فروردین 1399

ایراد شورای نگهبان به طرح تشکیل وزارت بازرگانی

شورای نگهبان طی نامه ای به رئیس مجلس، مجددا ایراداتی نسبت به تشکیل وزارت بازرگانی اظهار داشت.

11 اسفند 1398