4000 پرستار در گیلان مشغول ارائه خدمت برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، خبرنگاران/گیلان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در حال حاضر 4000 پرستار بصورت جهادی به بیماران استان برای مقابله با کرونا در استان خدمت رسانی می کنند.

4000 پرستار در گیلان مشغول ارائه خدمت برای مقابله با کرونا

دکتر محمدرضا نقی پور در گفت وگو با وبلاگ ساعت هوشمند، با بیان اینکه براساس اعلام وزارت بهداشت گیلان یکی از کانون های شیوع کرونا در کشور است، گفت: براساس گزارش وزارت بهداشت 333 نفر در گیلان مبتلا به کرونا ویروس هستند.

وی با اشاره به هشدار دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر شیوع بسیار بالا کرونا ویروس در سراسر استان گفت: این هشدار براساس مراجعات بالای مردم به بیمارستان ها صادر شده و نشاندهنده شیوع بالای این ویروس در استان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان یادآور شد: در بیش از 35 بیمارستان استان روزانه ده ها نفر بیمار مشکوک به کرونا ویروس مراجعه می کنند.

نقی پور با بیان اینکه در حال حاضر 4000 پرستار بصورت جهادی به بیماران استان خدمت رسانی می کنند گفت: این 4000 پرستار مشغول ارائه خدمت برای مقابله با کرونا در استان هستند.

وی با بیان اینکه قرنطینه اجباری در دستور کار نیست، گفت: بارها به مردم استان گیلان گفته ایم که قرنطینه خود اختیاری داشته باشند تا از انتشار ویروس کرونا پیشگیری شود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی، از مردم خواست جز در مواقع ضروری از منزل خارج نشوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "4000 پرستار در گیلان مشغول ارائه خدمت برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4000 پرستار در گیلان مشغول ارائه خدمت برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید