کرونا ؛ پیش بینی 200 هزار کشته در آمریکا

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، موسسه ملی آلرژی آمریکا از احتمال کشته شدن 200 هزار آمریکایی به دلیل ابتلا به کرونا اطلاع داد.

کرونا ؛ پیش بینی 200 هزار کشته در آمریکا

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند به نقل از اسپوتنیک، بنا به اعلام مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا، شمار تلفات کرونا در آمریکا می تواند به 200 هزار نفر برسد.

آنتونی فاوسی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی آمریکا روز یکشنبه در سی ان ان گفت: در ایالات متحده، بین یکصد هزار تا دویست هزار نفر می توانند در نتیجه بیماری ناشی از ویروس کرونا جان خود را از دست دهند.

فاوسی گفت که در آمریکا، براساس شرایط فعلی، از یکصد تا 200 هزار کشته وجود خواهد داشت و میلیون ها نفر آلوده خواهند شد. وی اضافه نمود: من فکر نمی کنم که ما واقعاً به پیش بینی کردن نیازی داشته باشیم زیرا با یک هدف متحرک روبرو هستیم و ممکن است پیش بینی ما گمراه کننده باشد. چیزی که فعلاً ما می دانیم این است که مشکلاتمان در نیویورک و نیواورلئان جدی است و به زودی در نقاط دیگری نیز با مشکل جدی روبرو خواهیم شد.

  • ترامپ از قرنطینه نیویورک منصرف شد
  • نخستین مرگ نوزاد ناشی کووید-19 در آمریکا گزارش شد
  • فرایند صعودی مبتلایان و قربانیان کرونا در دنیا | مقایسه ایران با آمریکا و اسپانیا

در ایالات متحده بر طبق آمار دانشگاه جان هاپکینز، که بر اساس گزارش مقامات این کشور، سازمان بهداشت دنیای و سایر منابع رسمی است، بیش از 124 هزار مورد عفونت ویروس کرونا ثبت شده و نزدیک به 2.2 هزار نفر جان باخته اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا ؛ پیش بینی 200 هزار کشته در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ؛ پیش بینی 200 هزار کشته در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید