واکنش فغانی به حذف نامش از لیست بین المللی ، به جز من کسی شانس جام جهانی ندارد

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، داور بین المللی فوتبال ایران می گوید اگر داور جوانی شانس قضاوت در جام جهانی را داشته باشد، خودش از لیست بین المللی ایران کنار می کشد.

واکنش فغانی به حذف نامش از لیست بین المللی ، به جز من کسی شانس جام جهانی ندارد

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند به نقل از خبر ورزشی ،علیرضا فغانی مدت زیادی است به کشور استرالیا مهاجرت نموده و در مسابقات داخلی این کشور قضاوت می نماید اما در تمام این مدت نام او در لیست بین المللی داوران ایران بوده و زیر پرچم ایران به داوری بازی های برون مرزی می پردازد. حالا چند روزی است شایعاتی درباره حذف نام فغانی از لیست بین المللی داوران ایران به گوش می رسد. در این باره گفته می گردد بعضی داوران نسبت به اینکه فغانی نفر اول لیست بین المللی است موضع گرفتند و خواستار حذف نامش شدند. البته صفیری رییس کمیته داوران در گفت وگویی این مسئله را رد کرد.

  • درباره شایعاتی که در خصوص شما شنیده می گردد چه نظری دارید

من طبق توافقی که از قبل با مسئولان فدراسیون فوتبال داشتم در مسابقات برون مرزی با نام ایران حضور پیدا می کنم و این مسئله در گذشته نیز رخ داده است.

از شایعه قهر موعود بنیادی فر به خاطر وجود نام شما در لیست بین المللی حرفی دارید؟

ارتباط من با همه داوران چه زمانی که در ایران بودم و چه الان که خارج از کشور هستم خوب بوده و هست. تا جایی که می دانم قهری از سوی موعود بنیادی فر در کار نبوده و می دانستم که مصدومیت باعث شده تا چند هفته قضاوت نکند.

  • لطفا در این باره بیشتر شرح بدهید.

بحث حضور من در لیست بین المللی ایران موضوع جدیدی نیست. از طرف دیگر من هر زمان احساس کنم داور دیگری از ایران می تواند شانس حضور در جام جهانی را داشته باشد، بدون هیچ حرفی کنار می کشم و فضا را برای جوانان باز می کنم. این را قبلا هم گفتم اما واقعیت این است که در شرایط کنونی داور دیگری از ایران شانس قضاوت در جام جهانی را ندارد.

اگر نام شما از لیست بین المللی ایران خط بخورد باید فغانی را در لیست داوران استرالیایی ببینیم؟

هر زمان این اتفاق بیفتد درباره اش فکر نموده و تصمیم می گیرم. فعلا که فدراسیون چیزی به من اعلام ننموده است. اگر نخواهند در لیست ایران باشم، درباره اش صحبت می کنم و تصمیم جدیدی می گیرم.

  • جنجال دوباره بر سر مهاجرت فغانی
منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش فغانی به حذف نامش از لیست بین المللی ، به جز من کسی شانس جام جهانی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فغانی به حذف نامش از لیست بین المللی ، به جز من کسی شانس جام جهانی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید