می خواهم زنده بمانم متوقف شد

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، با درخواست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، پخش سریال می خواهم زنده بمانم تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و رایزنی ها برای برطرف ابهامات و تبادل نظر درباره نقطه نظرات مطرح شده در حال اجرا است.

می خواهم زنده بمانم متوقف شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساعت هوشمند، روابط عمومی فیلیمو با تایید خبر توقف پخش سریال می خواهم زنده بمانم، گفت، قسمت پانزدهم این مجموعه امروز ساعت هشت صبح از فیلیمو، پخش نخواهد شد.

روابط عمومی فیلیمو همچنین درباره توقف پخش سریال می خواهم زنده بمانم اطلاعیه ای را به توضیح زیر منتشر نموده است:

با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال می خواهم زنده بمانم تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم فراوری و ساترا در حال رایزنی برای برطرف ابهامات و مصاحبه درخصوص نقطه نظرات ایشان است.

از مسئولان محترم درخواست می گردد با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت های منفی سریال بر اساس فرایند منطقی درام به خاتمه برسد و سازندگان جرأت و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.

سریال می خواهم زنده بمانم، به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته هر دوشنبه از فیلیمو پخش می گردد که با توجه به اتفاقات پیش آمده، قسمت پانزدهم آن امروز ـ دوشنبه ـ دهم خرداد ماه ـ پخش نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "می خواهم زنده بمانم متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهم زنده بمانم متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید