فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا خاتمه هفته

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، هواشناسی خراسان رضوی از تداوم فعالیت سامانه بارشی بر روی استان تا سرانجام هفته خبر داده است.

فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا خاتمه هفته

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی نقشه ها و خروجی مدل های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه بارشی بر روی استان تا اواخر هفته جاری است که پیامد آن افزایش ابرناکی و شدت وزش باد و وقوع بارش های متناوب در غالب نقاط استان خواهد بود. ضمن اینکه تا روز سه شنبه در نواحی مستعد نیمه جنوبی و غربی احتمال آبگرفتگی و روان آب نیز وجود دارد.

بر اساس این گزارش پیش بینی می شود کمینه دمای مشهد در روزهای آینده به 9 درجه سلسیوس و بیشینه دما به 23 درجه سلسیوس خواهد رسید.

در شبانه روز گذشته فریمان با کمینه دمای چهار درجه سلسیوس خنک ترین و سرخس با بیشینه دمای 24 درجه سلسیوس گرم ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده اند. طی این مدت کمینه و بیشینه دمای شهرستان مشهد به ترتیب 10 و 17 درجه سلسیوس بوده است. هم چنین بیشترین بارندگی از ایستگاه هواشناسی زاوه به میزان 14 میلیمتر و بیشترین سرعت وزش باد از ایستگاه هواشناسی نیشابور با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا خاتمه هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت سامانه بارشی در خراسان رضوی تا خاتمه هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید