شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، علی انصاریان، فوتبالیست، مجری و بازیگر فقید که روز 15 بهمن ماه و پس از چند روز مبارزه با ویروس کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد، در مدت کوتاهی پس از درگذشت مرحوم میناوند بار دیگر جامعه ایران را داغدار کرد.

شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش

مدتی پس از فوت مرحوم انصاریان بود که ماجرای قصور پزشکی در فرایند معالجه او مطرح شد و اینطور اسم شد که دکتر هاشمیان، پزشک معالج وی در تعیین زمان جداسازی دستگاه ونتیلاتور دچار اشتباه شده است.

این ماجرا ابتدا به وسیله داماد خانواده انصاریان مطرح شد و سپس محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر به آن پرداخت که با واکنش تند دکتر هاشمیان هم همراه بود.

حالا با گذشت بیش از پنج ماه از درگذشت مرحوم انصاریان، مادر آن مرحوم پیگیر پفراینده درگذشت فرزندش شده و از پزشک معالج وی و بیمارستان فرهیختگان شکایت نموده است تا این موضوع مورد آنالیز و تفحص جدی قرار بگیرد.

شکایت خانواده انصاریان علیه پزشک معالج و بیمارستان محل درمان او در دادسرا به ثبت رسیده و قرار است موضوع مطرح شده به صورت تخصصی مورد آنالیز قرار بگیرد و پفراینده پزشکی آن مرحوم به دقت بازبینی و فرایند درمانی وی از زمان بستری تا روز فوت واکاوی گردد تا تعیین گردد ماجرای قصور پزشکی در این خصوص صحت دارد یا نه.

منبع: همگردی

به "شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج فرزندش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید