دعوت پوتین از بایدن برای گفتگوی زنده خبرنگاران

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، رئیس جمهور روسیه همتای آمریکایی خود را به گفتگوی زنده و علنی به گونه ای که شهروندان روسی و آمریکایی به طور مستقیم مخاطب گفتگوی آن ها باشند، دعوت کرد.

دعوت پوتین از بایدن برای گفتگوی زنده خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ ساعت هوشمند به نقل از ریانووستی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پنج شنبه شب در مصاحبه با شبکه روسیه 24 جو بایدن همتای آمریکایی خود را به مصاحبهی زنده دعوت کرد.

ولادیمیر پوتین که خود و دولتش اخیراً هدف اتهامات مقامات واشنگتن از جمله شخص جو بایدن قرار گرفته اند، در خصوص روابطش با همتای آمریکایی خود گفت: آخرین باری که ما تلفنی با هم صحبت کردیم، تماس از جانب رئیس جمهور بایدن بود و او آغازکننده تماس بود. من می خواهم رئیس جمهور بایدن را به ادامه مصاحبه دعوت کنم، اما به شرطی که ما این کار را به صورت واقعاً زنده، بدون هیچ گونه تأخیر [در پخش مکالمات]، مستقیم و علنی انجام دهیم.

وی ادامه داد: به نظر من این [مصاحبهی زنده]هم برای مردم روسیه، هم برای مردم آمریکا و هم برای مردم بسیاری از کشور های دیگر جالب خواهد بود.

رئیس جمهور روسیه در ادامه اظهار داشت که آماده است تا همین فردا (جمعه) به صورت زنده با جو بایدن مصاحبه کند.

روز سه شنبه 26 اسفندماه جامعه اطلاعاتی آمریکا طی گزارشی روسیه را به تلاش برای تأثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا به نفع دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق و به ضرر جو بایدن رئیس جمهور کنونی آمریکا متهم کرد.

یک روز بعد از انتشار این گزارش نیز جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ای بی سی اظهار داشت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به زودی تاوان آنچه تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا خوانده شده است را پس خواهد داد.

بایدن همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا فکر می کند که ولادیمیر پوتین یک قاتل است، گفت: این طور فکر می کنم

متعاقباً ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در واکنش به اظهارات همتای آمریکایی خود گفت: برای او آرزوی سلامتی دارم. کسی که دیگران را این طور توصیف می کند، قاتل است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دعوت پوتین از بایدن برای گفتگوی زنده خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت پوتین از بایدن برای گفتگوی زنده خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید