خبرنگاران شرایط کرونا در استان یزد برای 2 هفته آینده اضطراری اعلام شد

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، یزد - خبرنگاران - جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونای استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان اینکه تعداد مبتلایان به کرونا در استان روندی فزاینده یافته، شرایط استان را برای 2 هفته آینده اضطراری اعلام کرد.

خبرنگاران شرایط کرونا در استان یزد برای 2 هفته آینده اضطراری اعلام شد

احمد ترحمی شنبه شب در اطلاعیه ای که در اختیار رسانه ها قرار گرفت، با تاکید بر رعایت الزامات بهداشتی از سوی شهروندان گفت: آمار مبتلایان به کرونا که در بیمارستان های استان بستری شده اند نزدیک به 300 نفر است و این احتمال وجود دارد که تا آخر هفته بر این آمار افزوده شود.

وی شرح داد: با توجه به شرایط استان در 2 هفته آینده، نشست ها و جلسات ادارات لغو و برگزاری مراسم روضه خوانی در فضاهای مسقف ممنوع و روضه خوانی های فضای باز نیز باید با کسب مجوز از تبلیغات اسلامی برگزار شود.

ترحمی با بیان اینکه سالن های سینما و نمایش نیز در 2 هفته آینده تعطیل است، ادامه داد: کارمندان ادارات در طول حضور در اداره باید از ماسک استفاده کنند و رعایت این موضوع بر عهده مدیران ادارات است.

وی ادامه داد: ورود افرادی که ماسک ندارند، به ادارات ممنوع بوده و ارائه خدمات به آن ها مجاز نیست، همچنین از اتاق اصناف شهرستان ها انتظار می رود با هماهنگی فرمانداران بر فعالیت اصناف نظارت بیشتری در زمینه رعایت الزامات بهداشتی اعمال کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد 20 نفر در یک هفته گذشته بر اثر ابتلا به کرونا در این استان جان خود را از دست دادند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شرایط کرونا در استان یزد برای 2 هفته آینده اضطراری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرایط کرونا در استان یزد برای 2 هفته آینده اضطراری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید