آرامستان های جدید تهران در کجا قرار دارند؟

به گزارش وبلاگ ساعت هوشمند، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران به این پرسش پاسخ داد که آرامستان های جدید در کدام مناطق تهران احداث می شوند؟

آرامستان های جدید تهران در کجا قرار دارند؟

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ساعت هوشمند، زهرا صدراعظم نوری با اشاره به اتمام کار مطالعاتی برای جانمایی آرامستان های جدید پایتخت اظهار کرد: این اطلاعات در اختیار معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا (س) و همچنین کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران قرار گرفته است.

وی شرح داد: با توجه به تحقیقات اجرا شده، فرایند بررسی مکان های جدید در کارگروه ویژه ای پیگیری می شود و در خصوص مکان آرامستان های جدید در تهران تصمیم گیری می شود و با تعیین شدن آرامستان های جدید، دفن در این مکان ها آغاز خواهد شد.

نوری گفت: تلاش می شود تا پایان این دوره از فعالیت مدیریت شهری، تکلیف آرمستان های جدید در پایتخت تعیین شود که البته در این زمینه عجله ای نداریم چرا که در حال حاضر محدویتی برای دفن اموات در بهشت زهرا (س) نداریم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آرامستان های جدید در کدام مناطق تهران احداث خواهند شد، گفت: در این زمینه مکان های در شمال، غرب و شرق در دست بررسی است، ولی باید منتظر ماند تا برررسی ها به اتمام برسد و نتیجه اعلام شود.

وی گفت: با احداث آرامستان های جدید در پایتخت، فرایند پذیرش به صورت متمرکز از طریق سازمان بهشت زهرا (س) انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آرامستان های جدید تهران در کجا قرار دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامستان های جدید تهران در کجا قرار دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید